Všímavý koučink a mentoring

93 hod. výcvikový program pro pokročilé kouče. Všímavý koučink 50 hod., Týmový koučink 10 hod., Supervize a mentoring (skupinová) 30 hod., (individuální) 3 hod.

INTECO – Integrativní kouč, Ostrava/Online

Integrace 4 koučovacích stylů: Výkonový koučink s jasnou strukturu, rozvojový potenciál Systemického koučování a Koučování inspirované M. H. Ericksonem a NLP se zaměřením na hodnoty. Všímavý (mindful) koučink vede ke všímavosti k prožitkům a emocím. 1 rok, 203 hodin seminářů, tréninku, supervizí prezenčně a on-line.

Kouč – Solution koučink, Ostrava/on-line

Koučovací kurz vám v 121 hodinách nabízí vhled do vybraných koučovacích stylů zaměřených na řešení. V rámci kurzu se naučíte koučovat a rozvinete svou dovednost vedení rozhovorů s jednotlivcem a využití koučovacího přístupu v práci se skupinou či týmem. 5 měsíců, 121 hod. seminářů, tréninku, supervizí prezenčně a on-line.

Zobrazit všechny kurzy

Zájemcům o osobní a profesní rozvoj nabízíme dlouhodobé tréninkové programy. Roční koučovací výcvik INTECO – Integrativní kouč s akreditací MŠMT dle standardů a etiky EMCC, ICF a AIK. Půlroční výcvikové kurzy akreditované MŠMT DVPP Kariérové poradenství a koučování, Koučink ve výchově a vzdělávání či Všímavý přístup a mentorink ve výchově a vzdělávání. Výcviky realizujeme od roku 2012 – jako první na Moravě.

Vzdělávání doplňujeme e-learningem pro dálkové zpřístupnění podkladů k výuce a prezenční výuku kombinujeme s on-line spojením pro účastníky ze vzdálených míst.

Dále u nás můžete rozvíjet své dovednosti také v jednodenních kurzech, které realizujeme v rámci projektu CEPSYS – Centrum psychologických služeb.