INTECO – Integrativní kouč, Ostrava/On-line

Integrace 4 koučovacích stylů: Výkonový koučink s jasnou strukturu, Systemický koučink a jeho podrobné popisy vnitřních zdrojů, Koučování inspirované M. H. Ericksonem a NLP se zaměřením na hodnoty, Všímavý koučink vede ke všímavosti k prožitkům a emocím.

Koučink ve výchově a vzdělávání Ostrava/On-line

80 hod. výcvikový program. Naučíte se aplikovat koučink ve výchově a vzdělávání za využití „na řešení zaměřených“ koučování jednotlivců i skupiny. Vedoucí pracovníci natrénují koučink ve vedení a aplikaci koučinku v hodnotících rozvojových rozhovorech.

Kariérové poradenství a koučování

Naučíte se vést kariérní rozhovory se zaměřením na práci s vizí budoucnosti, stanovováním cílů, rozhodováním, získají inspiraci pro skupinové poradenství, kreativní a sebepoznávací techniky a rozvoj přenositelných kompetencí.

Zobrazit všechny kurzy

Zájemcům o osobní a profesní rozvoj nabízíme dlouhodobé tréninkové programy. Roční koučovací výcvik INTECO – Integrativní kouč s akreditací MŠMT dle standardů EMCC, ICF a AIK. Půlroční výcvikové kurzy akreditované MŠMT DVPP Kariérové poradenství a koučování a Koučink ve výchově a vzdělávání. Výcviky realizujeme od roku 2012 – jako první na Moravě.

Vzdělávání doplňujeme e-learningem pro dálkové zpřístupnění podkladů k výuce a prezenční výuku kombinujeme s on-line spojením pro účastníky ze vzdálených míst.