Všímavý koučink a mentoring

93 hod. výcvikový program pro pokročilé kouče. Všímavý koučink 50 hod., Týmový koučink 10 hod., Supervize a mentoring (skupinová) 30 hod., (individuální) 3 hod.

INTECO – Integrativní kouč, Ostrava/Online

Roční výcvikový program (203 hod. ) Integrace 4 koučovacích stylů. Výkonový koučink s jasnou strukturu, rozvojový potenciál Systemického koučování a Koučování inspirované M. H. Ericksonem a NLP se zaměřením na hodnoty. Všímavý (mindful) koučink vede ke všímavosti k prožitkům a emocím.

Koučink (nejen) ve výchově a vzdělávání Ostrava/Online

80 hod. výcvikový program. Naučíte se aplikovat koučink ve výchově a vzdělávání za využití „na řešení zaměřených“ koučování jednotlivců i skupiny. Vedoucí pracovníci natrénují koučink ve vedení a aplikaci koučinku v hodnotících rozvojových rozhovorech.

Kariérové poradenství a koučování

80 hod. z praxe pro praxi kariérových poradců. Kariérní diagnostika. Vedení kariérních rozhovorů se zaměřením na práci s vizí budoucnosti a stanovování cílů. Rozhodovací techniky. Inspirace pro skupinové poradenství, kreativní a sebepoznávací techniky a rozvoj přenositelných kompetencí.

Zobrazit všechny kurzy

Zájemcům o osobní a profesní rozvoj nabízíme dlouhodobé tréninkové programy. Roční koučovací výcvik INTECO – Integrativní kouč s akreditací MŠMT dle standardů a etiky EMCC, ICF a AIK. Půlroční výcvikové kurzy akreditované MŠMT DVPP Kariérové poradenství a koučování, Koučink ve výchově a vzdělávání či Všímavý přístup a mentorink ve výchově a vzdělávání. Výcviky realizujeme od roku 2012 – jako první na Moravě.

Vzdělávání doplňujeme e-learningem pro dálkové zpřístupnění podkladů k výuce a prezenční výuku kombinujeme s on-line spojením pro účastníky ze vzdálených míst.

Dále u nás můžete rozvíjet své dovednosti také v jednodenních kurzech, které realizujeme v rámci projektu CEPSYS – Centrum psychologických služeb.