🥳🎂🍾 SLAVÍME!!! 1.12. JE TO 10 LET OD ZAHÁJENÍ 1. BĚHU KOUČOVACÍHO VÝCVIKU INTECO – INTEGRATIVNÍ KOUČ 🥳🎂🍾
Statistika:
10 let = 20 běhů výcviku
148 úspěšných absolventů ze 17 ukončených běhů
53 volně plovoucích bez závěrečného akreditovaného certifikátu (třeba někdy doplavou k cíli 😉)
24 účastníků právě běžících 3 kurzů v Ostravě a Brně, z toho 11 se chystá již 9.-10.12. k závěrečným prezentacím 🥳
Z historie:
Před 11 lety se Sylvie Navarová a Jana Mynářová sešly na kurzu, který využily k tvorbě projektu koučovacího výcviku v Ostravě (1. vůbec na Moravě v té době!). A projekt byl tak dobrý, že jeho realizaci podpořil i Moravskoslezský kraj. První 3 běhy tak mohli absolvovat kouči zdarma. Děkujeme i zpětně Moravskoslezskému kraji za podporu a prvním odvážným koučům, že jste s námi do toho šli!

Od té doby jsme výcvik vyšperkovali a zdokonalili 🥳. Původní autorky výcviku, psycholožky a systemická, ericksonovská (Sylvie) a všímavá (Jana) vedou kurzy stále. Janu Zouharovou, kterou jsme přizvali k výuce výkonového koučinku, před více jak rokem vystřídaly Petra Svobodníková a Hana Kaniová – manažerky a integrativní, gestalt koučky, což výcvik zase posunulo na vyšší level 🥳.

Díky INTECO vznikla před 10 lety taky Asociace integrativních koučů, kterou Sylvie vymyslela a Šárka Tomisová nápad uvedla v život. A díky tomu se úspěšní absolventi mohou setkávat i nadále a spoluvytvářet prostor pro spolupráci 😊

Naši absolventi koučují ve firmách, mají své živnosti či integrují koučink do své původní profese. Máme zpětné vazby, jak účast ovlivnila pozitivním směrem jejich myšlení a tím i chování a tím i život: „Výcvik mi změnil myšlení a techniky nebo jejich části využívám v pracovním i soukromém životě běžně. Mohu říct, že absolvovat váš výcvik byl jeden z nejlepších nápadů, které jsme kdy měl – jen lituji, že jsem se k tomu nerozhodl dříve. 😉 “ Milan Marek (zdroj LI viz níže).

🥳 Zveme do dalších běhů, které na jaře otevřeme v Ostravě a nově ve Zlíně: https://smrov.cz/vycvik/kurz-koucovani/ 🥳

Zdroj zpětné vazby na LI:
https://www.linkedin.com/posts/sylvie-navarov%C3%A1-99375452_gratulujeme-integrativn%C3%ADm-kou%C4%8Dk%C3%A1m-k-%C3%BAsp%C4%9B%C5%A1n%C3%A9mu-activity-6994366726956064769-21_L?utm_source=share&utm_medium=member_desktop