Tadaaa, milí přátelé, představuji aplikaci Tykarty.cz. Před 5 lety se myšlenka zrodila, v době covidu jsem si říkala „škoda, že už není“ a dnes se vize stala realitou! Symbolicky ve Světový den Duševního vlastnictví.

Pojďme se na Aplikaci Tykarty podívat… Jednoduché ovládání. Po přihlášení vytvoříte sezení, které trvá 8 hod.! To znamená – 1 odkaz pro celodenní on-line kurz pro všechny účastníky. 1 odkaz po celý konzultační den. Můžete vytvářet neomezený počet sezení denně a neomezený počet kombinací karet a metod.

Jaké karty a nástroje můžete využívat? Surikaty pro kariérové poradenství, dále mapování pocitů, ale i vlastností, schopností a dovednosti. Lvy k uvědomění si vlastních rolí v životě, v týmu, práci se sebepojetím, sebeřízením a pro rozvoj manažerských kompetencí. Obrazy slouží k reflexi života a práci s vizí, podněcují podvědomě volbu. Hodnoty k uvědomění si motivace, hodnot, priorit a s tím spojenou spokojenost či konflikt hodnot. Nástroje, které můžete využít jsou Vyber 1 kartu, Náhodný vyber, Škála vč. volby několika karet a Časová osa. Škály a Časová osa s možností převedení výstupu do pdf a tisku pro další práci s tématem klienta. Do konce května akce 7 dní zdarma a snížené ceny předplatného. Zveme k využívání a prosíme o zpětné vazby, nejen oceňující, ale i podnětné k případnému vylepšení. Užijte si zpestření své práce s naši aplikaci Tykarty.cz!