Představení je také Pilot’s Watch Chronograph 41 TOP GUN. Hodinky jsou první 41mm pilotní chronograf IWC s černým keramickým pouzdrem „Jet Black“. Tento materiál, inspirovaný technickými součástmi nadzvukových trysek, je stálicí značky již od jejího založení v roce 2007. Černý ciferník a černý gumový pásek doplňuje černočerné keramické pouzdro. I zde umocňují čitelnost kontrastní luminiscenční prvky na černých ručičkách a ciferníku.

Oba chronografy jsou vodotěsné do 100 metrů a poháněny originálním samonatahovacím kalibrem 69380. Jak je pro tuto kolekci pilotních repliky hodinek typické, každý je chráněn před magnetickým polem vnitřním pouzdrem z měkkého železa. Díky systému značek EasX-CHANGE lze popruhy rychle vyměnit bez použití nářadí.

Na letošním Watches and Wonders představila IWC Schaffhausen své první 41mm pilotní chronografy z keramiky, Pilot’s Watch Chronograph 41 TOP GUN „Oceana“. Novinka představuje pouzdro vyrobené z modré keramiky, které bylo inspirováno barvou pracovních kombinéz amerického námořnictva a vyvinuto ve spolupráci s Pantone repliky hodinek breitling. Díky modrému luminiscenčnímu ciferníku a slušivému modrému gumovému pásku s textilní vložkou v denimové úpravě se vznese do nebe. Zatlačovače a gravírovaná zadní strana pouzdra jsou vyrobeny z lehkého titanu.